30 czerwca 2014

Konkurs Amatorskich Filmów Podróżniczych Podróż mnie Kręci

Konkurs Amatorskich Filmów Podróżniczych Podróż mnie Kręci
Licencja: Domena publiczna

Do 15 sierpnia można zgłaszać udział w Konkursie Amatorskich Filmów Podróżniczych „Podróż mnie Kręci”. Uczestnikiem może być każdy z nas, pod warunkiem, że nie jesteśmy profesjonalnym reżyserem lub reprezentantem wytwórni filmowej. Pole do popisu jest szerokie – tematem prac konkursowych może być dowolna podróż. Wyłonienie laureatów, czyli wyróżnienie dla trzech filmów, nastąpi pod koniec sierpnia. Pula nagród w konkursie wynosi 1000 zł. Organizatorami wydarzenia są Fundacja Fiedlerów oraz Muzeum Arkadego Fiedlera w Puszczykowie.

Regulamin konkursu Amatorskich Filmów podróżniczych Podróż mnie kręci: 1. Tematem konkursu jest dowolna podróż. Konkurs nie jest adresowany do profesjonalnych reżyserów i wytwórni filmowych. 2. Prace nagrane na płytach DVD należy przesyłać do 15 sierpnia 2014, na adres: Muzeum Arkadego Fiedlera, ul. Słowackiego 1, 62-041 Puszczykowo, z dopiskiem KONKURS FILMOWY. List z płytą DVD musi zawierać następujące informacje: imię i nazwisko autora, krótki opis filmu, telefon i /lub mail kontaktowy. 3. Jedna osoba do konkursu może zgłosić jeden film. 4. Czas nagrania nie może przekroczyć 15 minut. 5. Pula nagród wynosi 1000 zł: 1 miejsce – 500zł 2 miejsce – 300zł 3 miejsce – 200zł 6. Nagrodzone zostaną trzy wybrane filmy. 7. Organizator (Fundacja Fiedlerów) zastrzega sobie prawo do publikacji filmów na swoich stronach, fanpage i w swoich materiałach reklamowych. 8. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyłączenia z udziału w konkursie prac o niskiej jakości technicznej, niezgodnych z prawem, o charakterze komercyjnym, niespełniających kryteriów tematycznych, a w przypadku dużej liczby zgłoszeń do dokonania wstępnej selekcji prac konkursowych. 9. Rozstrzygnięcie jury jest ostateczne (od werdyktu nie przysługuje odwołanie). 10. Wyniki konkursu i data uroczystego rozstrzygnięcia połączonego z przeglądem najlepszych prac zostaną ogłoszone na stronie internetowej organizatora www.fundacja-fiedlerow.pl oraz www.fiedler.pl 11. Wszelkie sprawy nie uwzględnione w regulaminie rozstrzyga zespół organizacyjny. Więcej informacji na stronach: www.fiedler.pl i www.fundacja-fiedlerów.pl 

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

Most nad Morzem Czerwonym?

Wizja prezydenta Egiptu, Mohammeda Mursiego, dotycząca mostu łączącego saudyjską prowincję Tabuk ze znanym kurortem...
Most nad Morzem Czerwonym?