30 czerwca 2014

Konkurs Amatorskich Filmów Podróżniczych Podróż mnie Kręci

Konkurs Amatorskich Filmów Podróżniczych Podróż mnie Kręci
Licencja: Domena publiczna

Do 15 sierpnia można zgłaszać udział w Konkursie Amatorskich Filmów Podróżniczych „Podróż mnie Kręci”. Uczestnikiem może być każdy z nas, pod warunkiem, że nie jesteśmy profesjonalnym reżyserem lub reprezentantem wytwórni filmowej. Pole do popisu jest szerokie – tematem prac konkursowych może być dowolna podróż. Wyłonienie laureatów, czyli wyróżnienie dla trzech filmów, nastąpi pod koniec sierpnia. Pula nagród w konkursie wynosi 1000 zł. Organizatorami wydarzenia są Fundacja Fiedlerów oraz Muzeum Arkadego Fiedlera w Puszczykowie.

Regulamin konkursu Amatorskich Filmów podróżniczych Podróż mnie kręci: 1. Tematem konkursu jest dowolna podróż. Konkurs nie jest adresowany do profesjonalnych reżyserów i wytwórni filmowych. 2. Prace nagrane na płytach DVD należy przesyłać do 15 sierpnia 2014, na adres: Muzeum Arkadego Fiedlera, ul. Słowackiego 1, 62-041 Puszczykowo, z dopiskiem KONKURS FILMOWY. List z płytą DVD musi zawierać następujące informacje: imię i nazwisko autora, krótki opis filmu, telefon i /lub mail kontaktowy. 3. Jedna osoba do konkursu może zgłosić jeden film. 4. Czas nagrania nie może przekroczyć 15 minut. 5. Pula nagród wynosi 1000 zł: 1 miejsce – 500zł 2 miejsce – 300zł 3 miejsce – 200zł 6. Nagrodzone zostaną trzy wybrane filmy. 7. Organizator (Fundacja Fiedlerów) zastrzega sobie prawo do publikacji filmów na swoich stronach, fanpage i w swoich materiałach reklamowych. 8. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyłączenia z udziału w konkursie prac o niskiej jakości technicznej, niezgodnych z prawem, o charakterze komercyjnym, niespełniających kryteriów tematycznych, a w przypadku dużej liczby zgłoszeń do dokonania wstępnej selekcji prac konkursowych. 9. Rozstrzygnięcie jury jest ostateczne (od werdyktu nie przysługuje odwołanie). 10. Wyniki konkursu i data uroczystego rozstrzygnięcia połączonego z przeglądem najlepszych prac zostaną ogłoszone na stronie internetowej organizatora www.fundacja-fiedlerow.pl oraz www.fiedler.pl 11. Wszelkie sprawy nie uwzględnione w regulaminie rozstrzyga zespół organizacyjny. Więcej informacji na stronach: www.fiedler.pl i www.fundacja-fiedlerów.pl 

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

Zimowa turystyka piesza

Miłośnicy górskich wędrówek wcale nie muszą z nich rezygnować zimą. Powinni jednak pamiętać o...
Zimowa turystyka piesza