5 marca 2013

Loty po Polsce już od 149zł

Loty po Polsce już od 149zł
Autor: Eurolot, Licencja: Copyright

Już jutro, 6 mara, rusza ciekawa promocja Eurolotu – bilety w cenie 149 zł obowiązywać będą na wszystkich krajowych trasach od 15 kwietnia do 26 października 2013 włącznie. Taka sama promocja dotyczyć ma również połączeń z Warszawy do niemieckiego Heringsdorfu (koło Świnoujścia) i z powrotem. Oferowane w tym czasie ceny są cenami ostatecznymi dla klientów – oznacza to, że zawierają się w nich opłaty lotniskowe i opłata za wystawienie biletu, a pasażerowie mogą przewozić z sobą bagaż podręczny i rejestrowany. Linie lotnicze zapewniają, że w czasie podróży oferują na pokładzie bezpłatne przekąski i napoje, a także dostęp do iPadów. Większość krajowych tras obsługiwana jest przez nowe Bombardiery Q400 NextGen.

Anna Rusajczyk, rzecznik prasowy Eurolotu, mówi, że w tym roku przewoźnik planuje przewieźć ponad milion pasażerów na trasach krajowych i międzynarodowych. To sześć razy więcej niż w roku 2012, w którym przewiózł ich ponad 180 tysięcy. „Cyfry są odzwierciedleniem rozwoju Eurolotu, rozbudowanej siatki połączeń, dostosowanej do oczekiwań klientów i zauważonej przez nas na rynku niszy. Mam tu na myśli na przykład bezpośrednie loty z Polski do Chorwacji” – dodaje.

Tanie bilety kupować można do 8 marca.

O autorze
Justyna Sekuła
Mimo tego, że od 4 lat mieszka w Krakowie, ciągle z radością powraca w rodzinne strony Beskidu Niskiego. Miłośniczka pieszych wędrówek, zwłaszcza po górach i podróżowania tanimi liniami lotniczymi. Nie lubi ograniczeń, uważa, że najlepsze wycieczki to te zorganizowane na własną rękę. W wolnych chwilach czyta książki, które powoli przestają mieścić się na półce. Wielbicielka zabaw ze słowami, absurdalnych dyskusji i czarnego humoru, pomagającego nabrać jej dystansu do otaczającej rzeczywistości.

Zobacz też

Podróż bez przeszkód

Wiosenna aura za oknem skłania nas do wyjazdów weekendowych. Kilka dni spędzonych z najbliższymi...
Podróż bez przeszkód