7 kwietnia 2013

MARKT TOUR Piknik nad Odrą

MARKT TOUR Piknik nad Odrą
Autor: Alicja Szulborska, Licencja: Domena publiczna

W dniach 11-12 V na Wałach Chrobrego w Szczecinie odbędzie się 22 edycja targów MARKET TOUR Piknik nad Odrą. Organizatorami imprezy są Międzynarodowe Targi Szczecińskie, Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki oraz Gmina Miasto Szczecin.

Od kilku lat Piknik nad Odrą jest produktem turystycznym samym w sobie. Równie bogaty program mają nieliczne imprezy targowe w Polsce. W ubiegłym roku w Pikniku nad Odrą udział wzięło ponad 200 wystawców, imprezę odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy osób. Wiodącą marką Pikniku nad Odrą są Targi Turystyczne MARKET TOUR.

Stoiska zlokalizowane są w namiotach wystawienniczych, tworzących wspólne miasteczko turystyczne z prezentacją oferty gmin, regionów, biur podróży, miast, sanatoriów, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych.

MARKET TOUR to także prezentacja sprzętu turystycznego i sportowego, oferty transportu lotniczego, autobusowego, promowego. Targom towarzyszy Aleja Wyrobów i Kuchni Regionalnych, która gromadzi wytwórców regionalnych i artystów ludowych z prezentacją rękodzieła, potraw, strojów, a także fundacje oraz lokalne grupy działania. Całość imprezy dopełniają prezentacje artystyczne na scenie – występy zespołów wokalnych, tanecznych, folklorystycznych, konkursy i pokazy dla odwiedzających.

Godziny otwarcia / Sobota i niedziela:
11:00 – 18:00 – MARKET TOUR
11:00 – 22:00 – Jarmark i scena

Więcej informacji na stronie: http://www.pikniknadodra.pl/

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też