9 listopada 2012

„Mazury za pół ceny” zimą!

„Mazury za pół ceny” zimą!

Dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy kochają Mazury, nie tylko latem. 1 grudnia rusza akcja pt. „Mazury za pół ceny”, która umożliwi turystom korzystanie z atrakcyjnych cen w licznych hotelach, pensjonatach, restauracjach, kawiarniach a także wypożyczalniach sprzętu turystycznego. Inicjatywa obejmuje powiat piski, a w nim miejscowości takie jak Ruciane Nida, Orzysz, Pisz i Biała Piska.

To już druga edycja akcji. Kinga Ciuksza z koordynującej przedsięwzięcie Lokalnej Organizacji Turystycznej „Mazury Południowe” przyznaje, że w ubiegłym roku akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, dlatego zostanie powtórzona również w tym. Pomysłodawcy akcji chcą pokazać, że Kraina Jezior jest atrakcyjna również zimą. Przekonują, że 50. procentowa zniżka, nawet jeżeli nie przyniesie konkretnych zysków, pozwoli przynajmniej na pokrycie kosztów utrzymania prowadzonych obiektów, a udany pobyt zimą może być świetną reklamą i zaowocować powrotem turystów latem.

Zainteresowani akcją koniecznie powinni odwiedzić jej stronę internetową – www.mazuryzapolceny.pl – na której znajdą informacje o obiektach objętych zniżką oraz zarezerwować w nich miejsca. Do inicjatywy włączyły się również placówki kulturalne, SPA oraz organizatorzy imprez plenerowych i przewodnicy turystyczni. 

O autorze
Justyna Sekuła
Mimo tego, że od 4 lat mieszka w Krakowie, ciągle z radością powraca w rodzinne strony Beskidu Niskiego. Miłośniczka pieszych wędrówek, zwłaszcza po górach i podróżowania tanimi liniami lotniczymi. Nie lubi ograniczeń, uważa, że najlepsze wycieczki to te zorganizowane na własną rękę. W wolnych chwilach czyta książki, które powoli przestają mieścić się na półce. Wielbicielka zabaw ze słowami, absurdalnych dyskusji i czarnego humoru, pomagającego nabrać jej dystansu do otaczającej rzeczywistości.

Zobacz też