27 czerwca 2013

Ognisko dla poszukujących towarzyszy podróży

Ognisko dla poszukujących towarzyszy podróży
Autor: warszawska grupa wyjazdowa, Licencja: Domena publiczna

W sobotę 29 czerwca o godz. 14:00 na polanie w Powsinie będzie można wziąć udział w pierwszych urodzinach Warszawskiej Grupy Wyjazdowej. W programie imprezy jest m.in. ognisko oraz zabawy integracyjne.

„Zapraszamy bardzo serdecznie na pierwsze urodziny Warszawskiej Grupy Wyjazdowej.  Organizujemy je w tym samym dniu i miejscu, w którym odbyło się pierwsze spotkanie zapoznawcze, t.j. 29.06 na polanie w Powsinie. Zaczynamy już o 14:00 i bardzo zachęcamy do przybycia już o tej godzinie. Co w programie? Dobra zabawa – ognisko i wspólne pieczenie tego co ze sobą przyniesiecie, zabawy integracyjne (dla chętnych, bo wiemy, że nie każdy lubi takie rozrywki oraz pozytywne towarzystwo” – informują organizatorzy.

 Plan imprezy:

14:00 – Powitanie i rozpoczęcie Witamy Was

 Goście instalują się na polanie i poznają zasady zabawy „EKIPA PRZEZNACZENIA” i „WYZWANIA”, które będą toczyły się w trakcie całego naszego spotkania i do których można dołączyć w dowolnym momencie.

14:30 5 SHOTÓW gra integracyjno-zapoznawcza.

Organizatorzy gwarantują, że osoby przybyłe poznają wszystkich, którzy wezmą w niej udział.

16:00 LOST gra team buildingowa

 Przybyli na spotkanie będą rywalizować ze sobą w losowo dobranych zespołach i przy okazji sprawdzać czy są w stanie dogadać się, współpracować i zrealizować cel jakim jest przetrwanie na bezludnej wyspie.

17:30 OBIEŻYŚWIAT terenowa gra integracyjna o tematyce podróżniczej.

19:00 –ognisko i pieczenie kiełbasek przy dźwiękach gitary

 W międzyczasie rozstrzygnięcie zabawy „EKIPA PRZEZNACZENIA” oraz zabawa „SZALONE WAKACJE” – połączenie kalamburów i gry słownej.

 21:00 – początek nieoficjalnej części imprezy

 W planie jest również ZABAWA NIESPODZIANKA z nagrodami dla najlepszych.” Jako, że to niespodzianka, nie powiemy Wam, o której się odbędzie. Po prostu warto być z nami już od 14:00. Jeśli zamierzacie przybyć później, weźcie pod uwagę godziny rozpoczęcia kolejnych gier. W grze LOST i OBIEŻYŚWIAT można wziąć udział tylko od początku. Naszym celem, podobnie jak na innych spotkaniach zapoznawczych, będzie poznać jak najwięcej osób, z którymi dogadamy się na tyle, że zechcemy gdzieś wspólnie wyjechać. W związku z tym każda przybywająca osoba zostanie oznaczona kolorem symbolizującym termin w jakim planuje urlop. Dzięki temu łatwiej będzie odnaleźć tych, którzy planują wyjazd w tym samym czasie co my” – informują organizatorzy.

Dojazd: autobus 519 w kierunku „Powsin, Park Kultury” (ostatni przystanek) lub 20 minut pieszo, albo szybciej na rowerze przez las kabacki ze stacji metra Kabaty.

Zgłoszenia: należy po prostu kliknąć 'dołącz’ na stronie organizatora.

Jak znaleźć organizatorów na polanie w  Powsinie?: Należy szukać zielonych i niebieskich balonów i 7 osób w czarnych koszulkach z obrazkiem jak na naszym zdjęciu: http://www.grupawyjazdowa.pl/index.php?option=com_jevents&task=icalrepeat.detail&evid=20&Itemid=56&year=2013&month=06&day=29&title=ognisko-dla-poszukujcych-towarzyszy-podroy&uid=a8d45071c0ade0eaa447e6745723c73c

Jedzenie: we własnym zakresie

Warto zabrać ze sobą również: koc lub karimatę, na której będzie można usiąść w razie gdyby okazało się, że jest nas więcej niż miejsc siedzących. „No i koniecznie zabierzcie ze sobą nawet najbardziej odjechane wakacyjne marzenia. W Powsinie na pewno poznacie ludzi, z którymi łatwiej będzie je zrealizować” – informują organizatorzy.

Warszawska Grupa Wyjazdowa – jest to grupa ludzi z Warszawy, którzy spotykają się, poznają, planują wspólne podróże i realizują te plany. Wartością dodaną każdego spotkania jest po prostu możliwość nawiązania nowych znajomości. Grupa jest otwarta i w każdej chwili można do niej dołączyć. Istnieje od 30.06.2012 roku. Co najmniej raz w miesiącu organizuje zapoznawcze spotkania otwarte, spotkania kulinarne „Taste the Word” oraz relacje z podróży.

Strona wydarzenia: http://www.grupawyjazdowa.pl/index.php?option=com_jevents&task=icalrepeat.detail&evid=20&Itemid=56&year=2013&month=06&day=29&title=ognisko-dla-poszukujcych-towarzyszy-podroy&uid=a8d45071c0ade0eaa447e6745723c73c

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też