30 września 2019

Zarezerwuj sobie miejsce na parkingu, które będzie na Ciebie czekać – Parkos

Zarezerwuj sobie miejsce na parkingu, które będzie na Ciebie czekać – Parkos

Każda podróż to wyzwanie, przygoda i w pewnym sensie stres. Czego obawiamy się najczęściej przed wylotem do innego miasta lub kraju? Oczywiście tego, gdzie zostawimy swój samochód, by był on bezpieczny. Nie zrobimy tego przecież w miejscu publicznym, gdzie każdy będzie mógł go zarysować lub nawet ukraść. Stawianie na parkingach oddalonych od lotniska o kilka lub kilkanaście kilometrów też może okazać się drogie, a sam dojazd taksówką na lotnisko będzie kosztował prawdopodobnie tyle, co usługi lotnicze.

Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu? Chcesz mieć pewność, że parking na lotnisku będzie na Ciebie czekał i nie zapłacisz absurdalnie wysokiej kwoty? W takim razie musisz wybrać Parkos – Parking na lotnisku. Jest to oferta, która zrzesza najlepszych dostawców usytuowanych w bliskiej odległości lotniska, oferujących dodatkowe usługi. Chcesz dowiedzieć się więcej? W takim razie sprawdź w dalszej części materiału, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Jak odbywa się rezerwacja parkingu?

Cały proces jest banalnie prosty, ponieważ strona Parkos jest intuicyjna, czytelna i dostosowana do oczekiwań osób, które nie mają doświadczenia z pracą przy komputerze. Na pewno zauważysz na górnej części strony prostą wyszukiwarkę, gdzie musisz zaznaczyć jedynie lotnisko, datę przyjazdu i odjazdu.

Gdy lista dostępnych parkingów w konkretnym terminie zostanie już wyświetlona, pozostaje kwestia wyboru:
• usługi parkingowej lub transfer na lotnisko,
• miejsca zadaszonego lub pod gołym niebem,
• ewentualnego depozytu kluczyków,
• forma płatności (na miejscu lub poprzez stronę Parkos).

Na samym końcu otrzymujesz potwierdzenie e-mail i to wszystko. Miejsce parkingowe będzie na Ciebie czekać w wyznaczony dzień.

Jak wygląda przyjazd i odebrania auta?

Na standardowych parkingach sytuacja jest zazwyczaj prosta. Przyjeżdżamy, płacimy i zamawiamy taksówkę na lotnisko lub idziemy do hali odpraw. Po powrocie i odjeździe rozliczamy się z ewentualnego przedłużenia usługi. W przypadku Parkos jest nieco inaczej i wszystko zależy od tego, z jakiego rodzaju usługi skorzystasz. Jeśli będzie to transfer na lotnisko, zostaniesz odwieziony darmowym autobusem i po powrocie zabierze on Cię na parking z powrotem. Możesz jednak wybrać nieco bardziej luksusowy i komfortowy wariant, w który wchodzi usługa parkingowa. Oznacza to, że na lotnisku czeka na Ciebie pracownik, odbiera on od Ciebie klucze do auta i jedzie na parking pozostawić samochód w zarezerwowanym miejscu, chowając także kluczy do bezpiecznego sejfu.

Dodatkowo niektórzy dostawcy oferuję takie udogodnienia jak możliwości umycia lub wyczyszczenie pojazdu i przygotowanie go do wyjazdu. Czy warto skorzystać z tej opcji? Bez wątpienia, ponieważ samochód będzie świeży, czysty, pachnący i gotowy do podróży. To też jest bardzo istotna kwestia dla komfortu kierowcy i pasażerów – zwłaszcza że prawdopodobnie wszyscy będą zmęczeni samym lotem.

O autorze
redakcja

Zobacz też