28 października 2013

Warszawskie Targi PODRÓŻE 2013 – druga odsłona

Warszawskie Targi PODRÓŻE 2013 – druga odsłona
Autor: www.muratorexpo.pl, Licencja: Domena publiczna

W dniach 6-8 grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się druga edycja Warszawskich Targów Turystycznych PODRÓŻE. Bilans pierwszej odsłony imprezy jest bardzo pozytywny – zarówno, jeśli chodzi o opinie wystawców na temat formuły imprezy, jak i jej miejsca – Stadionu Narodowego, który doskonale sprawdził się w roli obiektu targowego. Organizatorem wydarzenia jest Murator EXPO.

„Cieszymy się, że sposób zorganizowania jak i miejsce Warszawskich Targów Turystycznych PODRÓŻE przypadły do gustu wystawcom i zwiedzającym. Naszym celem jest by WTT PODRÓŻE odbywały się w czasie dogodnym do prowadzenia rozmów biznesowych, ale i w okresie sprzyjającym dla klientów indywidualnych. Targi PODRÓŻE idealnie trafiają w czas promocji katalogu z ofertą zimową, w tym wyjazdów do krajów egzotycznych, podróży świątecznych, noworocznych a także rodzinnych ferii. Jest to również dobra okazja do zaprezentowania oferty wiosna-lato. Zdecydowaliśmy, że w tym roku Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE odbędą się później, w dniach 6-8 grudnia. Zamierzamy kontynuować zaproponowaną w zeszłym roku formułę targów, z bogatym programem wydarzeń towarzyszących – konferencjami, panelami, szkoleniami, spotkaniami ze znanymi podróżnikami, dyskusjami, pokazami i projekcjami filmów. Wszystkie te elementy stały się wyraźną wizytówką targów i były bardzo pozytywnie odbierane przez zwiedzających i wystawców” – informuje organizator wydarzenia.

Atuty Warszawskich Targów Turystycznych PODRÓŻE:
– dopracowana, innowacyjna formuła,
– doskonała lokalizacja,
– nowy, niezwykle atrakcyjny obiekt targowy,
– otwartość i elastyczność, a przy tym dbałość o to, by świadczyć wysokiej jakości usługi po konkurencyjnych cenach,
– efektywna kampania promocyjna,
– wieloletnie doświadczenie MURATOR EXPO w organizacji targów ze znajomością potrzeb rynku turystycznego.

Zeszłoroczne, pierwsze Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE odwiedziło łącznie 10 793 zwiedzających. 115 wystawców reprezentowało 13 krajów; w tym: Dominikanę, Finlandię, Kanadę, Irlandię, Izrael, Jamajkę, Niemcy, Maroko, Słowację, Ukrainę, Włochy, Węgry oraz Polska (łącznie 7 stoisk narodowych). W trakcie imprezy odbyło się 60 spotkań, warsztatów i szkoleń.

Strona organizatora wydarzenia: www.targipodroze.pl

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też