8 pomysłów na Sylwestrową noc

Zgodnie z tradycją Sylwester powinien być zorganizowany z rozmachem. Chyba wszyscy kojarzą ten dzień z imprezą do białego rana w doborowym towarzystwie. – Piękne kreacje i tańce są obowiązkowym elementem każdej udanej zabawy. Nie może również zabraknąć fajerwerk i butelki szampana!
Podobno „jaki Sylwester, taki cały rok”. Czy to przysłowie sprawdziło się u Ciebie? Skoro tak, to z pewnością chcesz, aby ostatni dzień tego roku, był wyjątkowy. Jeżeli nawet nie wierzysz w takie teorie, warto zrobić wszystko, aby wspominać tegoroczną imprezę przez wiele lat. – Bo po co odkładać plany o wymarzonym Sylwestrze na później?
Wciąż nie wiesz, gdzie spędzisz 31 grudnia? Spokojnie, mamy dla Ciebie kilka propozycji. Może w tym roku zdecydujesz się na wyprawę, o której zawsze marzyłeś. Wiele biur podróży oferuje kilkudniowe wyjazdy w dość przystępnych cenach – naprawdę warto skorzystać!
Udanej zabawy!

#1. Rio de Janeiro

Czy jest ktoś kto nie słyszał o karnawale w Rio? Ludzie tańczący na ulicach, kolorowe stroje, muzyka, parada z fajerwerkami… To wszystko sprawia, że Brazylia może poszczycić się organizacją największej imprezy świata! Dlaczego więc nie wybrać się na Sylwestra do stolicy najlepszych zabaw karnawałowych? Véspera de ano Novo zgodnie z tradycją spędza się na plaży. Sylwestrowa noc najhuczniej obchodzona jest chyba na słynnej Copacabana Beach. Nie zastanawiaj się! Wystarczy zainwestować w karnawałowy, brazylijski strój i bawić się do białego rana w rytm samby.

8 pomysłów na Sylwestrową noc
Autor: Porto Bay Trade, Licencja: CC BY


Podobne ciekawostki